Praca Marcina

Krótki chronologiczny opis:


1999
Ukończonie studiów na Wydziale Oceanotechniki i Okrętownictwa Politechniki Gdańskiej w zakresie Budowy Okrętów Morskich. Dyplom magistra inżyniera.
1999 - 2000
Praca jako mistrz i budowniczy w Damen Shipyards Gdynia. Znakomita szkoła stoczniowej roboty, bardzo dobrze przeze mnie wspominana.
2000 - 2005
Praca jako mistrz, Project Manager i w końcu jako Szef Biura Technologicznego w Alu International. Firma, jak sama nazwa wskazuje, specjalizuje się w konstrukcjach aluminiowych. Aluminium to bardzo wdzięczny, choć wymagający materiał, dużo ciekawszy niż stal. Bardzo pouczająca praca.
2005 - 2007
Production Control Engineer w MacGREGOR RoRo Division. Porzuciłem biurko dla pracy na warsztacie. Prawie 3 lata spędzone w Chinach i Korei Płd. Bardzo ciekawa praca i dużo okazji do podróżowania za darmo.
Listopad 2007 - Czerwiec 2008
Senior Production Control Engineer w MacGREGOR RoRo Division. Mniej pracy w terenie, więcej za biurkiem w centrali firmy w Göteborgu w Szwecji.
Czerwiec 2008 - Grudzień 2014
Production Control Manager (Szef Kontroli) w Cargotec Sweden, Marine RoRo Business Line (MacGREGOR RoRo Division po wykupieniu firmy przez Cargotec).
Styczeń 2015 - dziś
MacGregor wraca na rynek jako niezależna firma, będącą własnością Cargotec. Ja obejmuję stanowisko Director Contract Management w dziale zajmującym się produkcją wyposażenia dla statków RoRo.

Mój profil na LinkedIn